Registrace klienta

Zaregistrujte se a získejte výhody našeho portálu.

Zapomněli jste heslo?

VYPLŇTE POŽADOVANÉ ÚDAJE A NECHTE SI ZASLAT NOVÉ HESLO?

  • +420 773 111 000
  • Na Zelené 2351, Kladno Kročehlavy

Novinky

 Zajímavosti a články, které by vás mohli zajímat.

Balíček luxusu: Člun, auto a motorka

Sníte o krásných autech, motocyklech a lodích. Sníte o tom, že byste byli bohatí a měli vše, co byste si přáli? Máme pro vás další cíl vašich snů. Snů vonících dřevem, mořem a samozřejmě penězi. Pojďme se podívat na trojjediný koncept Hydra.

Jelikož jsme v rubrice AutoMoto, začneme autem. Jde o roadster, který připomíná použitím dřeva jachtu. Vůz připomíná koncept Mercedes-Benz AMG Vision GT, ale bez střechy. Protáhlá kapota s dřevěnou „palubou“ pod sebou skrývá elektropohon NEVS naladěný tak, aby poskytoval výkon 335 kW (450 koní), když maximální rychlost je 215 km/h.

Druhý v řadě představujeme motocykl Hydros, který má asi nejblíže k výrobě. Konstrukčně je totiž založen na základu už existujících elektrických motocyklů ZERO. Ovšem tohle je motorka jiného charakteru. Velký cruiser je doplněn zajímavou výbavou, která zahrnuje například výkonnou audiosoustavu se subwooferem a středovými reproduktory v těle motocyklu.

Poslední, ale ne nejmenší je člun Hydrafoil. Jde o 9,5 metru dlouhý motorový člun, jenž ale nevoní benzínem. Sílu mu totiž dodává elektromotor o výkonu 74 kW, kterému dávají energii Li-On akumulátory. Maximální rychlost je 40 uzlů a dojezd je 72 km na jedno nabití. Zajímavé je, že jde o takzvaný křídlový člun. Klouže tak po jakýchsi lyžích. Ta přední určuje směr tím, že elektronicky dokáže měnit jeho nastavení až 32krát za sekundu.

Škoda, že kromě motocyklu je všechno ostatní jen cvičení v designu. Tohle by mohlo být moc pěkné zboží třeba na výstavě luxusu Top Marques v Monaku.

Zdroj: Novinky.cz

Novinky

tb-65465 Ferrari v roce 2021 údajně představí svůj první crossover

Podle časopisu Car připravuje značka Ferrari čtyřdveřový crossover. Chystaný...

tb-315321 Balíček luxusu: Člun, auto a motorka

Švédská firma Gray Design už mnoho let pouští do světa svoje sny o...

Řekli o nás

  • Upřímě jsem nevěřil, že se mé 6ti leté auto se třemi dětmi na palubě dá dát do stavu, kdy vypadá téměř jak nové.  Lukáš Melichar
  • Se společností Ruční mytí Kladno jsem velmi spokojený a opakovaně se vracím. Za mě mohu jen doporučit. Petr Longauer
scroll up