Registrace klienta

Zaregistrujte se a získejte výhody našeho portálu.

Zapomněli jste heslo?

VYPLŇTE POŽADOVANÉ ÚDAJE A NECHTE SI ZASLAT NOVÉ HESLO?

  • +420 773 111 000
  • Na Zelené 2351, Kladno Kročehlavy

Novinky

 Zajímavosti a články, které by vás mohli zajímat.

Ferrari v roce 2021 údajně představí svůj první crossover

Ze sportovních a luxusních značek je Ferrari zatím jediné, které v nabídce nemá crossover či SUV. Aston Martin, Bentley, Lamborghini, Rolls-Royce, Porsche – ti všichni už prodávají (či vyvíjejí) sportovně-užitkový model. Není divu – z těchto modelů, byť z nich tradičním příznivcům značky vstávají vlasy na hlavě, mají automobilky ohromné peníze.

Italská značka se vzpínajícím se koněm ve znaku je tak společně s McLarenem jedinou automobilkou, která se zaměřuje výhradně na výrobu sportovních automobilů a neplánuje výrazně zvyšovat svůj prodej pro určitou skupinu zákazníků atraktivními modely typu SUV a čtyřdveřových sedanů.

Bývalý šéf Ferrari v roce 2014 na své poslední tiskové konferenci uvedl, že Ferrari nepočítá s výrobou sportovně-užitkových automobilů nebo čtyřdveřových modelů. Zjednodušeně řečeno – dvoudveřová sportovní auta, nic dalšího. [celá zpráva]

Jenže pokud se potvrdí spekulace, v roce 2021 by přišlo první SUV s logem Ferrari. Zdroje časopisu Car hovoří o crossoveru, ale to je v konečném důsledku stejné: zkrátka zvýšený čtyřdveřový model. Počítá se s benzínovým osmiválcem a hybridním provedením, jehož prodejní cena by měla začínat na částce 300 tisíc dolarů (téměř sedm miliónů korun).

Zdroj: Novinky.cz

Novinky

tb-65465 Ferrari v roce 2021 údajně představí svůj první crossover

Podle časopisu Car připravuje značka Ferrari čtyřdveřový crossover. Chystaný...

tb-315321 Balíček luxusu: Člun, auto a motorka

Švédská firma Gray Design už mnoho let pouští do světa svoje sny o...

Řekli o nás

  • Upřímě jsem nevěřil, že se mé 6ti leté auto se třemi dětmi na palubě dá dát do stavu, kdy vypadá téměř jak nové.  Lukáš Melichar
  • Se společností Ruční mytí Kladno jsem velmi spokojený a opakovaně se vracím. Za mě mohu jen doporučit. Petr Longauer
scroll up